Produkcja Filmowa

PRODUKCJA FILMOWA Warszawa

Masz pytania? Porozmawiaj z nami: +48 601-324-146 

 Jesteśmy firmą, która od lat działa w warszawskim środowisku. Znamy standardy stolicy, rozumiemy wieczny pośpiech, potrafimy odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Wiemy, że liczy się nie tylko efekt, ale też szybkość realizacji. Dlatego nasze produkcje filmowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Jak produkujemy filmy dla naszych Klientów?

PRODUKCJA FILMOWA Warszawa – od początku na pełnych obrotach

Działamy błyskawicznie. Produkcja filmowa zaczyna się więc już od pierwszego spotkania z Klientem. Potrafimy błyskawicznie zinterpretować brief, poznać cele i dopasować styl opowieści wizualnej. Jednocześnie pamiętamy o budżecie.

Proponujemy dobór formy i rodzaju filmu. W jednym wypadku sprawdza się animacja, w innym wywiad.

 

O nas - produkcja filmowa

KREACJA

Po ustaleniu celów, dostosowaniu formy przekazu, przychodzi czas pracy kreatywnej. Nasze propozycje dostosowane są do wymagań Klienta.

Wiemy, że dobry pomysł to 50% sukcesu! Powinien być zarówno efektowny, jak i efektywny. Stworzony, by wzbudzić zainteresowanie potencjalnego odbiorcy, a jednocześnie możliwy do zrealizowania w ramach budżetu  i dostosowany do potrzeb i celów Klienta.

Tworzymy koncepcję, scenariusz, storyboardy… To jest jeden z najistotniejszych etapów produkcji.

 

PRODUKCJA FILMOWA Warszawa, czyli „grunt to lokalizacja”

Dopiero po okresie preprodukcji następuje realizacja filmu, czyli okres tworzenia animacji lub intensywne dni zdjęciowe. Przeprowadzamy też casting aktorski.

Najistotniejszy jest jednak dobór lokalizacji. Znamy miasto „filmowo”. Mamy do dyspozycji profesjonalne studio, ale kręcimy też w plenerze. Wiemy o klimatycznych zaułkach, nieznanych miejscach, a te najbardziej popularne potrafimy pokazać zupełnie w innym świetle. Lokalizacja, kadr, światło – to jest siła obrazu!

Sprawnie organizujemy plan zdjęciowy. Wiemy, kiedy najlepiej kręcić, by uniknąć przypadkowych gości na planie (przechodniów). Samo nagrywanie filmu trwa od jednego do kilku dni.

 

O nas - produkcja filmowa, McDonalds

EFEKT KOŃCOWY

Bardzo intensywnym okresem jest etap postprodukcji, podczas którego następuje udźwiękowienie filmu, dodanie efektów, stworzenie wstawek animowanych, plansz, montaż filmu. Postprodukcja trwa nawet 5 dni roboczych, ale to ona z „surowych materiałów” tworzy ostateczny kształt filmu.

 

Zawsze osiągamy ostateczny cel!

 

Produkcja filmowa jest więc procesem złożonym. Wymaga dużej kreatywności, umiejętności dostosowania do realiów, wiedzy technicznej, a często też marketingowej. My to potrafimy!

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Tel. 601 32 41 46
info@5el.pl

Nasi klienci

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11